• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Dodatkowe usługi

Dla polskich firm i przedsiębiorców zainteresowanych zaistnieniem na rynku słowackim przygotowaliśmy unikalną ofertę. Przy pełnym wykorzystaniu jej możliwości i współpracy z nami, Państwa firma będzie mieć zapewnione wsparcie przy nawiązywaniu kontaktów na Słowacji, szczególnie w początkowej fazie komunikacji. Nasza wyjątkowa oferta składa się z kilku składników. Poniżej szerzej przedstawiamy jej szczegóły :

Spółka na Słowacji Dodatkowe nadstandartowe usługi

Jedyne w swoim rodzaju, unikalne usługi wsparcia kontaktu między Państwa firmą a słowackimi kontrahentami, tak przydatne i ważne szczególnie w początkowej fazie działalności na Słowacji.

 

1WIRTUALNE BIURO REPREZENTACYJNE FIRMY (Z PRACOWNIKIEM)

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, absolutnie jako pierwsi na Słowacji, dołączyliśmy do naszej oferty tą wyjątkową usługę, która pozwoli Państwu zorganizować własne reprezentacyjne biuro firmowe czy przedstawicielstwo na Słowacji bez zatrudniania pracowników, a nawet wynajmowania powierzchni biurowych. W skrócie opisując usługę "wirtualnego biura" : my wypożyczymy Państwu naszego kompetentnego pracownika, posiadającego doświadczenie biurowo-handlowe i władającego językiem słowackim a także czeskim, który w jednym z naszych pomieszczeń biurowych, mając do dyspozycji firmowy email oraz unikalny słowacki numer telefoniczny przydzielony tylko dla jednej konkretnej firmy, będzie zapewniał reprezentowanie Państwa firmy na Słowacji.
Do podstawowego zakresu pracy biura należy m.in. odbieranie poczty i telefonów, korespondencja z kontrahentami, udzielanie informacji zainteresowanym stronom, reklamowanie firmy na zewnątrz (np. poprzez umieszczanie ogłoszeń lub ofert na internecie), tworzenie bazy danych potencjalnych kontrahentów, odsyłanie listów, komunikacja z Państwem itp. czynności.
Cennik za "wirtualne biuro" kształtuje się tak, aby poniesione koszty związane z wynajętym pracownikiem w ramach tej usługi, nigdy nie przekroczyły 50 % kosztów, które w rzeczywistości poniósłby pracodawca na Słowacji chcący zatrudnić pracownika na podobnym stanowisku, łącznie z wynajęciem pomieszczenia biurowego, zakupem jego wyposażenia, internetu czy telefonu, a przy tym nie musi martwić się "papierkową robotą", ryzykiem i zobowiązaniami z tym związanymi, odpada również opłata związana z prowadzeniem kadr w biurze rachunkowym. Właściwie często jedynym dodatkowym nakładem finansowym jest koszt tłumaczenia materiału szkoleniowego dla pracownika np. zawartości polskiej firmowej strony internetowej, dlatego warto połączyć tą usługę z innymi z naszej oferty, które szerzej opisujemy poniżej. Kolejną zaletą usługi jest jej elastyczność : pracownika można zamówić na dowolny okres (bez tzw. czasowej "lojalki"), na 20 lub 40 godzinny czas pracy w tygodniu (minimum czasowe które trzeba zamówić opiewa na okres 1 miesiąca przy 20 godzinach tygodniowo). Dlatego właśnie nasza oferta jest atrakcyjna i wyjątkowa.

 

 • usługa zapewniająca ciągłą reprezentację firmy przed kontrahentami
 • minimalizacja kosztów, bez własnego pracownika i wynajętego biura
 • usługa bez jakichkolwiek zobowiązań czasowych lub finansowych
 • możliwa szersza współpraca w zakresie aktywnego wyszukiwania kontrahentów, pośrednictwa handlowego i organizacji dystrybucji

 

od 599 zł brutto/mies. za usługę wirtualnego biura
przy 20-godzinnym tygodniu pracy pracownika

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY USŁUGI lub ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE

 

2WIRTUALNY TŁUMACZ KORESPONDENCJI FIRMOWEJ

Kolejna usługa jest skierowana do tych z Państwa, którzy zdecydowali się we własnym zakresie zorganizować reprezentację swojej firmy na Słowacji, a jedynie potrzebują, czy to ciągłą lub okresową, pomoc profesjonalnego tłumacza tekstu, przez co zapewnią sobie bezproblemowy przepływ korespondencji w momencie nawiązania kontaktów handlowych. W skrócie opisując usługę : klient przesyła nam treść korespondencji, którą następnie fachowo tłumaczymy, np. przychodzące e-maile na język polski, a przygotowane odpowiedzi na język słowacki, z dotrzymaniem ogólnie obowiązujących form słowackiej korespondencji handlowej. Gwarantujemy szybkość usługi (od 1 do kilku godzin w dni powszednie, zależy od objętości i specyfiki tekstu). Całość operacji dzieje się pod Państwa pełną kontrolą, w której całkowicie decydujecie o ilości tekstu do tłumaczenia i sposobie funkcjonowania. Udostępnimy na ten cel oddzielny adres e-mail, który będzie tylko do Państwa dyspozycji.
System rozliczeniowy za "wirtualnego tłumacza" jest równie prosty jak zasady działania samej usługi. Przede wszystkim usługa ta nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami czasowymi tzn. z usługi można kiedykolwiek zrezygnować bez sankcji karnych i zażądać zwrot niewykorzystanych środków. Rozliczenie następuje na podstawie ilości przetłumaczonego tekstu. Do wyboru jest kilka pakietów. W cenie zamawianego pakietu wliczona jest (bezzwrotna) opłata aktywacyjna, która pokrywa koszty związane z organizacją pracy tłumacza. Klient spodziewając się nawiązania kontaktu w najbliższym czasie, wpłaca całą sumę za zamówiony pakiet, po czym naliczanie kosztów następuje od momentu wykonania pierwszej czynności tłumaczenia. Po wykorzystaniu dostępnych środków, usługa może być na życzenie klienta kontynuowana (wtedy zostaje aktywowany następny pakiet) albo przerwana. Ewentualne różnice "in plus" dla naszej firmy (np. przetłumaczony tekst przekroczył o kilkaset znaków dostępną pulę) liczone są po cenie tłumaczenia w danym pakiecie. W obydwu przypadkach zostaje wystawiona faktura z terminem płatności. Natomiast jeśli nie zostaną wykorzystane wszystkie środki, będą one zwrócone klientowi na wybrane konto bankowe, po odtrąceniu opłaty aktywacyjnej i kosztów przelewu.

Do wyboru są 3 pakiety usługi "wirtualny tłumacz", podane ceny są cenami brutto :

T10Pakiet 10.000 znaków do przetłumaczenia, CENA : 350 zł brutto
zawiera opłatę aktywacyjną 50 zł. Cena za 1000 znaków = 30 zł

T25Pakiet 25.000 znaków do przetłumaczenia, CENA : 800 zł brutto
zawiera opłatę aktywacyjną 75 zł. Cena za 1000 znaków = 29 zł

T40Pakiet 40.000 znaków do przetłumaczenia, CENA : 1.200 zł brutto
zawiera opłatę aktywacyjną 80 zł. Cena za 1000 znaków = 28 zł

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY USŁUGI lub ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE

 

3FIRMOWA STRONA INTERNETOWA, W 100% SŁOWACKA

W dzisiejszych czasach profesjonalna strona internetowa stanowi podstawową, bardzo popularną i szeroko wykorzystywaną formą reklamy oraz samoprezentacji własnej firmy, produktów czy usług. Jest to swoista wizytówka w sieci, umożliwiająca kontakt ze światem. Idealnie kiedy oprócz schludnego i przejrzystego wyglądu zawiera także rzeczową oraz zrozumiałą treść dla potencjalnego odbiorcy, który łatwo i szybko znajdzie stronę w internetowym gąszczu. I właśnie w tym spoczywa wyjątkowość naszej oferty.

 

 • przygotujemy kompletną stronę według wskazówek i potrzeb klienta
 • zarezerwujemy i uruchomimy firmową domenę .SK (np. kowalski.sk)
 • fachowo przetłumaczymy zawartość witryny www na język słowacki
 • stronę umieścimy na szybkim i bezawaryjnym serwerze słowackim
 • zoptymalizujemy i dostosujemy witrynę pod słowackie wyszukiwarki
 • na życzenie zrealizujemy dowolny indywidualny projekt, np. e-shop, interaktywny portal, stronę z możliwością zarządzania treścią (CMS)

 

od 799 zł brutto za kompletną stronę internetową
w cenie domena .SK + e-mail .SK + webhosting .SK

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY USŁUGI lub ZŁÓŻ WSTĘPNE ZAMÓWIENIE

 

Zapraszamy do współpracy !

Przekonaj się jak łatwo jest rozpocząć działalność na Słowacji !