• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pośrednictwo handlowe

Zajmujemy się również pośrednictwem handlowym na Słowacji, m.innymi pomagamy w nawiązywaniu kontaktów handlowych oraz biznesowych pomiędzy polskimi i słowackimi przedsiębiorcami. Gwarantujemy dyskrecję handlową, dotrzymanie tajemnicy handlowej.

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na niektóre propozycje współpracy, które wydają się nam interesujące, w tych branżach, w których nie jesteśmy w żaden sposób już ograniczani w wyniku uzgodnionych warunków współpracy z inną firmą lub zawartymi umowami handlowymi z klauzulą wyłączności.

ZRÓBCIE KROK W STRONĘ SŁOWACJI !

Zapewne większość z nas odwiedziła chociaż raz Słowację, albo przynajmniej słyszała o tym kraju. Wielu przejeżdża przez ten kraj jadąc na południe Europy, duża część jednak zatrzymuje się tutaj chcąc zwiedzić stare zamki, odetchnąć górskim czystym powietrzem lub wyszaleć się w licznych aquaparkach podczas lata albo na dobrze utrzymanych stokach narciarskich w zimie.

Jednak Słowacja to również państwo z prawie 6 milionami mieszkańców, którzy stanowią interesujący rynek zbytu dla różnych towarów i usług z całego świata. Dodajmy do tego że przez Słowację, praktycznie w naturalny sposób i bez jakichkolwiek przeszkód, można dotrzeć na równie interesujący rynek w sąsiednich Czechach, z którym Słowacja jest głęboko połączona wspólną historią, tradycjami oraz bardzo podobnym językiem, a w obecnych czasach również mocno przeplatanymi i zakorzenionymi kontaktami handlowo-kulturalnymi. To powoduje że zdecydowanie warto zagościć ze swoim biznesem na tutejszym rynku. Kolejnym regionem na który można dostać się poprzez Słowację jest ciekawy rynek węgierski, tutaj warto wspomnieć choćby o ponad półmilionowej mniejszości węgierskiej zamieszkującej południowe rejony Słowackiej Republiki czy silnych więzach handlowych między tymi dwoma krajami, swoimi wpływami sięgającymi dalej na Serbię, Chorwację i Rumunię.

 

Podsumowując, trafiając ze swoimi produktami oraz usługami do słowackich konsumentów i partnerów handlowych, mamy szansę przeniknąć do okolicznych krajów bez dodatkowych kosztów i związanego z tym wysiłku!

 

Dlatego dla polskich firm i przedsiębiorców zainteresowanych zaistnieniem na rynku słowackim przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Przy pełnym wykorzystaniu jej możliwości i współpracy z nami, Państwa firma będzie mieć zapewnione wsparcie przy nawiązywaniu kontaktów na Słowacji, szczególnie w początkowej fazie komunikacji. A to wszystko niewielkim kosztem, bez zatrudniania tłumacza czy przedstawiciela handlowego! Podejmij krok w stronę sukcesu! Szczegóły...

Zapraszamy do współpracy !